نتایج جستجو برای عبارت :

سیا مبخواند تا شفا شود

حفص گوید از حضرت موسی بن جعقر علیهمالسلام شنیدم که بمردی میفرمود ایا ماندن در دنیا را دوست داری عرضکرد اری فرمود برای چه عرضکرد برای خواندن قل هو اللهاحد  حضرت سکوت کرد فرمود و پس از ساعتی بمن فرمود ای حفص هر که از دوستان و شیعیان ما بمیرد وقران را خوب در قبر باو یاد میدهند. تا خداوند بدان وسیله درجه اش را بالا بردزیرا درجات بهشت برابر با ایات قران است باو گفته شود بخوان و بالا رو پس مبخواند و بالا میرود حفص گویدمن احدی را ندیدم که برخورد بیمن
موقع مسواکزدن دستم را به کمر میزنم و پهلو هایم درد میگیرد. پس ان دو ساعت و نیم ورزش دیشب موثر افتاده. لش و بی حوصله ام. دلم برای خیلی ها تنگ است. خیلی ها که اثبات کرده اند بیشعورند. احساس تنهایی میکنم و خوشحالم که محدثه امشب می اید. دیشب نهال میگفت اگر محدثه دیرتر امد بفرستیمش خوابگاه ۳. بعد صدایش را اروم کرد و گفت نقشه دوم! و قاعدتا نقشه دوم این بود که من را هم بفرستند خوابگاه ۳! 
تمام شب را بریده بریده خوابیدم و صبح بینی ام کیپ بود. همانطور که حول
موقع مسواکزدن دستم را به کمر میزنم و پهلو هایم درد میگیرد. پس ان دو ساعت و نیم ورزش دیشب موثر افتاده. لش و بی حوصله ام. دلم برای خیلی ها تنگ است. خیلی ها که اثبات کرده اند بیشعورند. احساس تنهایی میکنم و خوشحالم که محدثه امشب می اید. دیشب نهال میگفت اگر محدثه دیرتر امد بفرستیمش خوابگاه ۳. بعد صدایش را اروم کرد و گفت نقشه دوم! و قاعدتا نقشه دوم این بود که من را هم بفرستند خوابگاه ۳! 
تمام شب را بریده بریده خوابیدم و صبح بینی ام کیپ بود. همانطور که حول

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها